+38(067)306-07-88
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Ім’я*
Телефон*
Коментар
НАДІСЛАТИ
Ваш запит успішно відправлено!
Згорнути
Про нас

«ElitStreet» займається виробництвом і реалізацією тротуарної плитки,бордюрів, декоративних заборних блоків і будівельних стінових блоків методом вібропресування на території Житомирської, Київської, Вінницької області. Сьогодні метод напівсухого вібропресування - це одна з найсучасніших технологій виробництва будівельних виробів. Завдяки використанню високотехнологічного обладнання, високої продуктивності і професіоналізму співробітників, наше підприємство вийшло на якісні позиції в області виробництва будівельних матеріалів, призначених для благоустрою житлових і виробничих територій. Компанія пропонує широкий асортимент форм і колірних рішень елементів мощення.  Власне виробництво дозволяє нам впливати на цінову політику.

Продукція сертифікована. Можливий готівковий і безготівковий розрахунок, працюємо з ПДВ. Організовуємо доставку, надаємо контакти бригад  з укладання тротуарної плитки. Всі послуги виконуємо якісно і в обумовлені терміни.

Статті

При облаштуванні прибудинкової території, вибір покриття для доріжок та проїздів є важливим рішенням..
Блоки мають прекрасні акустичні і теплоізоляційні властивості, підвищену міцність і відмінну стійкіс..
При створенні красивих і функціональних прибудинкових доріжок та площ у сучасних ландшафтних проекта..
Для захисту і прикраси парканних конструкцій ідеальним рішенням є використання ковпаків - накривок а..
Відмінна якість і невисокі ціни, роблять нашу компанію привабливою, саме тому більшість клієнтів звертаються до нас за рекомендацією друзів.
Ім’я*
Телефон*
E-mail*
НАДІСЛАТИ