+38(067)306-07-88
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Ім’я*
Телефон*
Коментар
НАДІСЛАТИ
Ваш запит успішно відправлено!
Згорнути

ВИДИ І ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПОКРИТТЯ

Сучасне покриття, зроблене в повній відповідності з технологією і стандартами, має високий запас міцності. Завдяки йому сфера використання дуже широка. Можна сміливо використовувати її в місцях з високим рівнем навантажень, наприклад, на дорогах. Ціна порівняно невисока, що також безпосередньо впливає на рівень популярності. Термін експлуатації зазвичай становить багато років. Головне придбати якісний матеріал в надійному місці, щоб отримати повний набір експлуатаційних переваг.

Де може застосовуватися покриття? Найчастіше воно використовується в місцях, в яких немає можливості покласти асфальт на дорогу або майданчик. Стати в нагоді воно для того, щоб вимостити територію біля фонтанів, причалів, дамб, тротуарів, доріжок в парках і скверах, територію біля приватного будинку і багатьох інших подібних місць.

Між покриттям і тротуарною плиткою є деякі відмінності. У виробництві використовується одне сировину, але відрізняється товщина. У випадку з покриттям воно приблизно в два рази більше, становить близько десяти сантиметрів.

Покриття давно стало невід'ємним елементом під час облаштування сучасних міст, в яких воно вкладається прямо на вулиці. Це обумовлено наявністю безлічі позитивних характеристик, серед яких безпека з екологічної точки зору. У процесі використання з нього не виділяється ніяких токсичних і шкідливих компонентів, що неймовірно важливо для людського здоров'я і нормального стану навколишнього середовища. Застосовується воно завдяки таким параметрам і для благоустрою території лікарень, інших медичних, освітніх та інших подібних установ. Постійно розширюється сфера використання, як і асортимент продукції. Відрізнятися воно може розмірами, кольоровим виконанням і деякими іншими параметрами, що дозволяє завжди вибрати під конкретні потреби оптимальне рішення.

Які види покриття існують?

Воно може бути декількох видів, що залежить від вихідної сировини. Серед них варто відзначити:

Цегельне. У виробництві використовується глина високої пластичності, яка піддається випалу при високій температурі всередині спеціальних печей. При дотриманні основних правил виробництва продукція має привабливий зовнішній вигляд, непоганим рівнем захисту від різноманітних агресивних впливів ззовні, а також стійкістю до низьких температур.

Дорожка из кирпича оригинально

Бетонна. Вона вважається найбільш поширеним видом, який виробляється із спеціального типу бетону за допомогою вібропресування або вібролиття. Готова продукція має акуратними геометричними формами, які спрощують процес укладання, підвищують тривалість експлуатації. До позитивних якостей також можна відзначити різноманітність кольорів, здатне задовольнити практично будь-які потреби, гладку поверхню. З лицьового боку таке покриття можна не наражати додаткової обробки, що економить час. Можна вібропресування матеріал додатково шліфувати і полірувати, щоб надати йому більш привабливий зовнішній вигляд. Матеріал відрізняється підвищеною міцністю, стійкістю до низьких температур. Можна успішно використовувати його в місцях, де їздить великий транспорт, в тому числі вантажні автомобілі.

Тротуарна плитка Модерн 60 ммКупити тротуарну плитку за низькою ціною в Києві та Україні.

Кам'яна. У виробництві використовуються різноманітні види натурального каменю, серед яких базальт, граніт або мармур. Виготовлення засноване на застосуванні досить простий технології, яка передбачає обробку каменю і надання йому потрібної форми. Спеціальне обладнання дозволяє домогтися потрібного результату без особливих проблем. Воно буває пиленой, колотої і колото-пиленой. Кожен варіант має свої унікальні особливості і сферу застосування, що дозволяє знайти ідеальне рішення завжди.

Богдана Хмельницького: кам'яна бруківка - перешкода для транспорту

Завдяки різноманітності видів покриття можна знайти для мощення практично будь-якої території оптимальний варіант. Є багато видів, які відрізняються стилем, розміром, іншими особливостями. Таке різноманіття позитивно позначається на успіху в здійсненні вибору під самі різні цілі.