+38(067)306-07-88
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Ім’я*
Телефон*
Коментар
НАДІСЛАТИ
Ваш запит успішно відправлено!
Згорнути

КОВПАКИ НА ПАРКАНИ, ІХ ФУНКЦІЇ.

Для захисту і прикраси парканних конструкцій ідеальним рішенням є використання ковпаків - накривок або дашків.

Основна функція і призначення ковпаків на паркани - це захист забору і його основи від негативного впливу навколишнього середовища, а саме: температурних перепадів, вітру, дощу, снігу, механічних та інших пошкоджень.  Накривки для забору, розрізняються по виду, на ковпаки для стовпів і накривки для секцій паркану або парканні парапети.  Ковпаки - накривки на паркан виконуються з різних матеріалів.  

Найбільш довговічними, вважаються накривки виконані з бетонної суміші, методом вібропресування.  Ці вироби мають високі показники міцності і морозостійкості, і як наслідок - тривалий термін служби.  Незважаючи на декоративний зовнішній вигляд, насправді ковпаки на паркани виконують важливі захисні функції, а все через їх конструкції.  Нижні частини ковпака на кілька сентиментів виступають з кожної сторони і завдяки спеціально сконструйованої спідниці, волога стікає з ковпака не на паркан, а на цокольні відливи паркану, виконуючи, таким чином, роль парасольки. Ця властивість особливо важлива в зимову пору року, коли волога, стікаючи по стовпу замерзає, розширюючись в обсязі, потім тане, зменшуючись і знову замерзає, зумовлюючи швидке руйнування стовпа паркану.  

Таким чином, кришка ковпака на паркан сконструйована таким шляхом, що після її установки, вона повністю запобігає потраплянню опадів на вертикальну поверхню стовпа і спільно з парапетом надійно захищають Ваш паркан від руйнування.  Для належного захисту огороджувальних забірних конструкцій, крім накривок - ковпаків на паркан необхідно також використовувати парапети або як їх ще називають прогонові планки.  У сучасному будівництві, зокрема в сфері проектування та виготовлення конструкцій, парапетом називають спеціальні планки, які призначені для захисту фундаментної стрічки і верхніх прольотів будівельних споруд.

Парапети, прогонові планки, парапетні планки - це планки, основне завдання яких захищати, накривати поверхню і відводити від неї вологу. Крім захисної функції, ковпаки - накривки виконують ще естетичну функцію, надаючи забору, а відповідно, і загальному вигляду будинку завершений зовнішній вигляд.  Декоративні ковпаки відмінно поєднуються з будь-якими видами огорожі - будь це паркан з декоративного блоку, профлиста, дерев'яний, кований або цегляний паркани.