+38(067)306-07-88
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Ім’я*
Телефон*
Коментар
НАДІСЛАТИ
Ваш запит успішно відправлено!
Згорнути

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВИДИ ОГОРОЖ.

Основним призначенням зборів, як і раніше, залишається захист і окреслення кордонів. Однак, до сучасних конструкцій пред'являються підвищені вимоги в плані дизайну і використання новітніх якісних матеріалів. Сьогодні метод напівсухого вібропресування - це одна з найсучасніших технологій виробництва будівельних виробів.

У прагненні до естетичної досконалості і на тлі бурхливого розвитку будівельних технологій, дизайнерами розробляються унікальні моделі огорож. Для огорож застосовують перевірену традиційну сировину і матеріали нового покоління. Залежно від їх використання, розрізняють дерев'яні, металеві, кам'яні, бетонні, цегляні огорожі, а також з полікарбонату, металопрофілю та комбіновані моделі. За конструктивним виконанням огорожі бувають суцільними або з прорізами.

Користуються попитом пустотілі бетонні блоки, з яких можна зібрати паркан, як конструктор. Що стосується заборів з блоку рваний камінь, то це найбільш доступний за вартістю варіант надійної огорожі, яка приховає від сторонніх очей ваше житло. У нашій країні такі паркани завоювали чималу популярність не тільки через демократичність  розцінок, але і можливість досить швидко отримати огорожу будь-якої висоти. Ви можете самі створити індивідуальний стиль не тільки вашої огорожі, а й зовнішнього вигляду всієї ділянки, адже паркан - важливий елемент архітектурного ансамблю вашого домоволодіння.